Galerie Comenius 2014/2015

 • Maj 2015 - Akademia

  Uroczysta akademia podsumowująca dwuletni projekt Comenius.
 • Maj 2015

  W maju, w dniach 20-25. 2015 r. odbyła się ostatnia wizyta robocza w Estonii. Podczas spotkania omówione zostały wszystkie etapy pracy nad projektem. Nastąpiła wymiana produktów wykonanych przez uczniów każdej ze szkół. 
 • Marzec 2015

  W dniach 14.03 – 18.03.2015 r.odbyła się kolejna wizyta robocza projektu Comenius w Bułgarii, w Varnie. Do bułgarskiej szkoły przybyły delegacje nauczycieli ze szkół partnerskich. Szkoła bułgarska przyjęła gości niezwykle serdecznie. Bułgarscy partnerzy zaprezentowali atrakcyjny program artystyczny ujmując nas pięknem muzyki, tańca i tradycyjnych strojów.
 • Styczeń-luty 2015

  W styczniu w ramach projektu odbyło się uroczyste, noworoczne spotkanie. Uczniowie poznali karnawałowe zwyczaje krajów partnerskich. W lutym uczniowie pracowali nad przygotowaniem kolejnego produktu finalnego- były to prace plastyczne przedstawiające krajobraz miejski.
 • Grudzień 2014

  W grudniu w ramach Programu Comenius odbyło się świateczno-mikołajkowe spotkanie. Uczniowie poznali tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe w krajach partnerskich oraz zwyczaje związane z obdarowywaniem dzieci prezentami.
 • Listopad 2014

  W listopadzie uczniowie naszej szkoły projektowali zimowe katki, które w grudniou zostały wysłane do dzieci ze szkół partnerskich. Uczniowie napisali w jezyku angielskim świateczne życzenia dla dzieci i ich rodzin. Pamiętaliśmy rownież o polsich rodzinach mieszkajacych np. w Wielkiej Brytanii, pisząc do nich życzenia w języku polskim. 
 • Październik 2014

  W dniach 14-18 października 2014 r. odbyła się kolejna wizyta robocza szkół partnerskich. Spotkanie miało miejsce w Niemczech w miejscowości Batzdorf. W wizycie uczestniczyły panie odpowiedzialne za realizację w naszej szkole Programu Comenius: p. Dyrektor Mirosława Bruś, p. wicedyrektor H. Gałecka-Huras, pani J. Urbańczyk-Nowak, i p. G. Bich.
 • Wrzesień 2014

  Rozpoczęliśmy drugi rok Projektu Comenius. Przed nami nowe, ciekawe zadania związane z projektem. Będziemy nadal poznawali krajobrazy i dziedzictwo kulturowe europejskich partnerów.